İçeriğe geç

Atakent Kombi Servisi

Atakent kombi servisi bölgenin en eski servislerinden küçükçekmece Atakent mahallesinde bulunan bir kombi servisidir. Atakent bölgesi tamamen sitelerden oluşan büyük bir mahalledir ve bireysel kombi sistemleri mevcuttur, kombilerde zaman zaman çeşitli arızalar yapabilir ve bunun için kaliteli ve işi iyi bilen kombinize gereken önemi verecek bir servis bulmak gerekir. Atakent kombi tamiri için servisimiz bölgesinde en iyi servistir.

Atakent kombi servisi neden önemli ?

Atakent kombi servisi sizin cihazınızı aynı gün çözebilecek Atakent Facebook sayfasında önerilen bölgenin en bilinen servisidir. hijyen kurallarına uyan ve tam saatinde gelen bir servistir.

Yüksek fiyatlara son !

Bölgede oldukça yaygın olan Vaillant Demirdöküm Baykan Eca Viessmann marka kombiler var ve işi bilmeyen o kadar çok servis var ki bilen bilmeyen Atakent sitelere reklam basarak servismiş gibi hareket ederek fahiş fiyatlar istemekte ve tüketicileri mağdur etmektedir. Servisimiz Orjinal Yetkili kombi servisidir.

Sadece Uzman Servisler Atakent Kombi servisi hizmeti verebilir !

Kombi servisi Atakent bölgesi bakımları ne zaman yapılır ?

Atakent kombi servis hizmeti verirken mutlaka her yıl kombi bakımlarınızı yaptırınız, bakımı yapılmayan kombiler aşırı yorulmakta, pompa aşınmakta, peteklerin altı az ısınmakta ve özellikle Atakent bölgesinde yoğun olarak kullanılan mobil sistemlerde oksijen bariyeri olmadığı için evinizde yeteri kadar ısınmaz. Genellikle Atakent Soyak bölgesinde ve güneş park evlerinde salon petekleri yeteri kadar ısınmayabilir sebebi sistemde aşırı çamurlaşma olmasıdır.

Kombi arıza yaparsa ne yapılmalı ?

Kombiniz arıza yaparsa öncelikle kombinizde su seviyesi kontrol edilmeli ve eksik olan su miktarı tamamlanması gerekir daha sonra ise gaz vanaları kontrol edilerek kombide Reset işlemi yapılmalıdır. Bu işlemlerden sonra kombiniz arıza lambası yakıyor ise veya da ekranda arıza kodu veriyor ise bu kodun ne anlama geldiğini mutlaka kombi kitapçığına bakarak bize haber veriniz ve yetkili teknisyenin size telefonda yönlendirmesini yapınız muhtemelen kombi arızanız bu şekilde çözülecektir.

Atakent kombi servisi

Atakent bölgesinde en bilinen servis olmak !

Evet değerli müşterilerimiz servisimiz utku bey tarafından eskiden kurulan ve en tavsiye edilen Facebook sayfalarında sıkça paylaşılan gittiği kombiye kendi kombi gibi bakan ve sürekli tavsiye edilen Çok ileri seviye uzman bir servistir. Bir çok kritik ayarı ücretiz yapan tek servis ( gaz tasarrufu için)

Atakent Kombi tamiri için yeriniz nerde ve nereyi aramam gerekir ?

Atakent kombi tamiri için 7/24 servisimizi arayabilir anında utku bey ile görüşebilir ve servis veya ücretsiz kontrol alabilirsiniz. Eğer ki telefonda arızanız düzelmez ise 2 saatte servisiniz kapınızda olacaktır çünkü servisimiz ATAKENT MAHALLESİ içindedir.

Adres : Atakent mahallesi şehit yılmaz Özdemir caddesi No 60 Atakent Küçükçekmece İstanbul

ATAKENT KOMBİ İLETİŞİM : 0212 470 04 79 Demidöküm neva f05 hatası 7/24 ÇAĞRI MERKEZİ

“Atakent Kombi Servisi” hakkında 20 yorum

  1. Atakent kombi servisinden çok memnun kaldım Soyak bölgesinde salon peteğimiz yıllarca ısınmazdı. Utkan bey özel bir ayar yaparak reglaj ve filtre temizliği yaparak evin tam ısınmasını sağladı.

  2. Atakent kombi servisi çok ilgililer teşekkür ederiz sorunlarımızı dinleyip çözüm üretmeleri ve hızlı yapmaları başarılı 🙂

  3. Çok başarılı bir ekip var işlerini severek ve çok sağlam yapıyolar tavsiye ederim herhangi bir sıkıntıda ariyosun direk yönlendirme yapıyolar hiçte pişman olmadım elinize sağlık bu işi iyi yapıyosunuz bol kazançlar dilerim

  4. Atakent kombi servisi kombi adina en dogru yer.Kombi arizasi icin aradım.Kisa surede iletişime geçtiler ve gelip yaptılar.Cok memnunum.Isinin ehli ve guler yüzlü personelleri var.Tavsiye ederim.

  5. Kombi tamiri için çağırdım ve gerçekten çok yardımcı oldular diğer ustalar gibi para koparmaya çalışmayıp doğru yöntemle yapıp ucuza tamir ediyorlar memnunum

  6. Kombi tamiri için çağırdım gerçekten çok ilgililer ve çok pratik bir şekilde halleditler çok teşekkür ediyorum kendilerine çok memnun oldum

  7. Kombimdeki arizamdan dolayı çağırmıştım gerçekten bu işi hızlı bir şekilde halletiler çok teşekkür ediyorum sizlere de tavsiye ediyorum.

  8. Atakent Orkide sitesinden çağırdım gerçekten Çalışmaları, hijyeni olsun Tam uzmanına denk geldik. Zaten eve gelince anlıyorsunuz sizi dinliyorlar ve para falan aklınıza bile gelmiyor. İşinizi huzurla yaptırmak bu olsa gerek. Ben Vaillant Kombim için çağırdım Atakentte tek yerel servis bunlar Utku beyde Vaillant birebir uzmanı teşekkürler 🤚

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir