Atakent Kombi Servisi

Atakent kombi servisi bölgenin en eski servislerinden küçükçekmece Atakent mahallesinde bulunan bir kombi servisidir. Atakent bölgesi tamamen sitelerden oluşan büyük bir mahalledir ve bireysel kombi sistemleri mevcuttur, kombilerde zaman zaman çeşitli arızalar yapabilir ve bunun için kaliteli ve işi iyi bilen kombinize gereken önemi verecek bir servis bulmak gerekir. Atakent kombi tamiri için servisimiz bölgesinde en iyi servistir.

Atakent kombi servisi neden önemli ?

Atakent kombi servis sizin cihazınızı aynı gün çözebilecek Atakent Facebook sayfasında önerilen bölgenin en bilinen servisidir. hijyen kurallarına uyan ve tam saatinde gelen bir servistir.

Yüksek fiyatlara son !

Bölgede oldukça yaygın olan Vaillant Demirdöküm Baykan Eca Viessmann marka kombiler var ve işi bilmeyen o kadar çok servis var ki bilen bilmeyen Atakent sitelere reklam basarak servismiş gibi hareket ederek fahiş fiyatlar istemekte ve tüketicileri mağdur etmektedir. Servisimiz Orjinal Yetkili kombi servisidir.

Sadece Uzman Servisler Atakent Kombi servisi hizmeti verebilir !

Kombi servisi Atakent bölgesi bakımları ne zaman yapılır ?

Atakent kombi servis hizmeti verirken mutlaka her yıl kombi bakımlarınızı yaptırınız, bakımı yapılmayan kombiler aşırı yorulmakta, pompa aşınmakta, peteklerin altı az ısınmakta ve özellikle Atakent bölgesinde yoğun olarak kullanılan mobil sistemlerde oksijen bariyeri olmadığı için evinizde yeteri kadar ısınmaz. Genellikle Atakent Soyak bölgesinde ve güneş park evlerinde salon petekleri yeteri kadar ısınmayabilir sebebi sistemde aşırı çamurlaşma olmasıdır.

Kombi arıza yaparsa ne yapılmalı ?

Kombiniz arıza yaparsa öncelikle kombinizde su seviyesi kontrol edilmeli ve eksik olan su miktarı tamamlanması gerekir daha sonra ise gaz vanaları kontrol edilerek kombide Reset işlemi yapılmalıdır. Bu işlemlerden sonra kombiniz arıza lambası yakıyor ise veya da ekranda arıza kodu veriyor ise bu kodun ne anlama geldiğini mutlaka kombi kitapçığına bakarak bize haber veriniz ve yetkili teknisyenimizin size telefonda yönlendirmesini yapınız muhtemelen kombi arızanız bu şekilde çözülecektir.

Atakent kombi servisi

Atakent bölgesinde en bilinen servis olmak !

Evet değerli müşterilerimiz servisimiz utku bey tarafından eskiden kurulan ve en tavsiye edilen Facebook sayfalarında sıkça paylaşılan gittiği kombiye kendi kombi gibi bakan ve sürekli tavsiye edilen Çok ileri seviye uzman bir servistir. Bir çok kritik ayarı ücretiz yapan tek servis ( gaz tasarrufu için)

Atakent Kombi tamiri için yeriniz nerde ve nereyi aramam gerekir ?

Atakent kombi tamiri için 7/24 servisimizi arayabilir anında utku bey ile görüşebilir ve servis veya ücretsiz kontrol alabilirsiniz. Eğer ki telefonda arızanız düzelmez ise 2 saatte servisiniz kapınızda olacaktır çünkü servisimiz ATAKENT MAHALLESİ içindedir.

Adres : Atakent mahallesi şehit yılmaz Özdemir caddesi No 60 Atakent Küçükçekmece İstanbul

ATAKENT KOMBİ İLETİŞİM : 0212 470 04 79 Demidöküm neva f05 hatası 7/24 ÇAĞRI MERKEZİ

Atakent Kombi Servisi

Atakent Kombi Servisi” hakkında 2 yorum

  1. Atakent soyak tan aradım utku bey çok yardımcı oldu Vaillant kombimiz için kendisine teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön