İçeriğe geç

Atakent Buderus servisi

Atakent buderus servisi Atakent bölgesi içinde uzman ve nitelikli ekipten oluşan Buderus kombiler için üst düzeyde hizmet veren bir Orijinal kuruluştur. Özellikle bosphorus sitesi bölgede Buderus kombilerin fazla olduğu sitelerdendir. Servisimiz gün içinde Atakent bölgesine 3 saatte servis hizmeti vermektedir. Kış aylarında özellikle en çok ihtiyacımız olan şey kombilerdir ısıtma ve sıcak su için vazgeçilmez bir ev cihazıdır.

Atakent Buderus Yetkili ekip

Mutlaka her tarafta buderus reklamı görürsünüz fakat gerçekten bu işi belgesi ve faturası ile yapan çok az firma var ya çoğu hava basmadan kombiyi kapatır ya da kombinin en çok ihtiyacı olan filtre temizliği yapılmamaktadır. Atakent buderus servisi bölgede gerçekten önerilen ve tavsiye edilen bir servistir.

Atakent buderus servisi

Halkalı Buderus servisi

Servisimiz hem Atakent hem de halkalı bölgesinde hizmet vermektedir bizi aradığınızda mutlaka kombinizin yanında olun ve hata kodlarını bize bildiriniz. Halkalı buderus servisi bir takım teknik müdahale ile kombinizi telefonla çalıştırmaya çalışacaktır buderus halkalı servisi eğer kombiniz çalışmaz ise servis için yönlendirme yapacaktır.

Atakent Buderus servisi Yönlendirme

Atakent buderus servisi için acil şekilde bize ulaşırsanız yüzde 90 aynı gün içinde kombinizi tamir ederiz ve sizi soğuktan kurtarırız servisimiz Atakent bölgesinde olduğu için bekleme yapmadan kombiniz çözülmüş olur, eğer atakent dışında servis çağırırsanız uzak servisler malzeme eksiği olduğu takdirde arızanız ertesi güne kalabilir.

Bize ulaşmak için iletişim sayfamızdan veya sitemizde yer alan iletişim sayfamızdan veya acil whatsap hattımızdan hemen ulaşabilir 20 saniye de servis ile temas haline geçebilirsiniz.

Kombi işi şakaya gelmez ve yetkisiz kişiler müdahale ederse çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir ve riskli durumlar ortaya çıkarabilir servisiniz kim olursa olsun mutlaka gaz yakıcı cihazlar belgesi olması gerekir.

Atakent Mahallesi içinde bir servis

Adres : Atakent mahallesi şehit yılmaz özdemir caddesi no : 60 34303 Halkalı/İstanbul KÜÇÜKÇEKMECE

Çağrı Merkezi Buderus Atakent avcılar kombi servisi 0212 4700479

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir